• Намалена цена
  • Ново
SAMGAMI БЕБЕ Девојка Облека Поставите 2018 Лето Деца Деца Тексас Блузи+црно Здолниште 2 парчиња Симпатична Бебе Девојки Облека, Облека за Децата сет
zoom_in

SAMGAMI БЕБЕ Девојка Облека Поставите 2018 Лето Деца Деца Тексас Блузи+црно Здолниште 2 парчиња Симпатична Бебе Девојки Облека, Облека за Децата сет

DEN 454.00 528.00

Износот
check Това е достапна


Девојки Облека Сет
Големина 80-90-100-110-120-130

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
17912
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни

Слична стока во категоријата..