• Намалена цена
  • Ново
2018 Пролет, Есен Нова Мода 3PCS Бебе Момче Девојче Облека Сет на Грб Bodysuit Вест & Панталони, Детска Облека Јакна Сет
zoom_in

2018 Пролет, Есен Нова Мода 3PCS Бебе Момче Девојче Облека Сет на Грб Bodysuit Вест & Панталони, Детска Облека Јакна Сет

DEN 798.00 1247.04

Износот
check Това е достапна


3 ЕЕЗ Бебе Момчиња и Девојки Облека Поставите 2017 Autume Нова Мода Шема Бебе Romper Бебе Панталони Bibs Поставува Бебе Бебе Облека Сет
Превозот 1.Ние тврдиме parcle помалку од 15 да избегне данок. 2.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 24 часа, и бидете сигурни дека ќе ја напушти точна адреса и телефонски број. 3. Ве молиме имајте на гледање на ПАТЕКАТА СТАТУС и да се добие парцела во време за да се избегне враќање во случај на неуспешно породување.
Плаќање 1. Ако стоките не се примени или е оштетен или не како опис, ние ќе се ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата. 2. Ве молиме контактирајте со нас во секое време за плаќање и за издавање решение, ние ќе се потрудиме да ви послужи. 3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот на приемот кога постои било кое прашање. 4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во safe пакет. 5. Купувачите ќе ја платите поштарина кога тие одбија да ја прифати пратката.
Повратни информации 1.Ние сме ценети за вашиот 5 ѕвезди повратни информации Дали сте задоволни со производите, што е толку важно за нас и на други купувачи. Ве молиме кликнете на "Управување со Повратни информации" страната и кликни на "Чека моите повратни информации" за да оставиш коментар. 2.Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време,ние сме со нетрпение очекувам да слушнеме на cutomer гласот.

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал Состав:
Памук
Ткаенина Тип:
Фланелен
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
YJY8989
Бренд Име:
со предрасуди
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Слична стока во категоријата..