• Намалена цена
  • Ново
Симпатична Тинејџерите Девојки Лето Облека Поставите Девојки Флорални Памук Одговараат на Деца 2 парчиња 2018 на Нови Спортски Одговараат Tshirt+Краток За 6 8 10 12 14 годин
zoom_in

Симпатична Тинејџерите Девојки Лето Облека Поставите Девојки Флорални Памук Одговараат на Деца 2 парчиња 2018 на Нови Спортски Одговараат Tshirt+Краток За 6 8 10 12 14 годин

DEN 716.00 954.24

Износот
check Това е достапна


Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра Цена и одлична услуга.
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да, на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T / T; western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена (според цел е количество) по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите, ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други Предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex / DHL / UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
Но, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Какви 's цената на големо?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена.
За Повратни Информации :
Повратната информација е навистина важно за нас; ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да се остави позитивни повратни информации до нас ако сте задоволување на нашите производи и услуги. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас директорот tenues на какви било негативни или неутрални повратни информации. Со што да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Ви благодариме!
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Девојки Лето Облека Сет
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
MEILIHUA ОБЛЕКА
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки Тинејџерите Облека Поставува
Стил:
Децата Облека Девојки На Повик Тренерки Спорт Одговараат На
Погоден Сезона:
Пролет Лето Деца Tracksuits Облека
Должина:
Girls Short Sleeve Floral 2pcs Suit
Продавница тип:
сè за деца облека и додатоци
Декорација:
Цветни Девојки Одговараат Кратко Т кошула+Панталона

Слична стока во категоријата..