• Намалена цена
  • Ново
Бели/сиви Мало 2018 Деца Девојка Летна Облека се облекуваат поставите повик на Врвот Т кошула+шарени фустан,девојки деца фустани, костуми
zoom_in

Бели/сиви Мало 2018 Деца Девојка Летна Облека се облекуваат поставите повик на Врвот Т кошула+шарени фустан,девојки деца фустани, костуми

DEN 667.00 667.20

Износот
check Това е достапна


Фабриката трговија на големо
бренд за квалитет и најдобра цена,одлична услуга
голема цел (повеќе од $80 ) може да бидат слободни испраќаат преку експрес брод,
pls контакт за детали!
Големина : 120-130-140-150-160
одговара деца раст на 110-150cm

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
OUOBOUOKID
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Слична стока во категоријата..