• Ново
5-8.5 MM природна морска вода бисер студ earring 18K жолто злато двојно бисери earring парична казна жените накит бесплатен превозот
zoom_in

5-8.5 MM природна морска вода бисер студ earring 18K жолто злато двојно бисери earring парична казна жените накит бесплатен превозот

DEN 17040.00

Износот
check Това е достапна


5-8.5 MM природна морска вода бисер earring
18 К жолто злато
бисер облик : совршен rounnd
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Жолто Злато
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
бисер
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Бренд Име:
miyi
Метал Печат:
18k
Големина На Бисер:
5-8.5

Слична стока во категоријата..