• Намалена цена
  • Ново
MetJakt Бохемија Природни Ахат/Бела Калцедон Капка Обетки со Циркони Солидна 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит
zoom_in

MetJakt Бохемија Природни Ахат/Бела Калцедон Капка Обетки со Циркони Солидна 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит

DEN 1228.00 1919.52

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
MetJakt
Главниот Камен:
Ахат
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метал Печат:
925
Earring Прилики:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг

Слична стока во категоријата..