• Намалена цена
  • Ново
Преносен Џебен Нож Виткање Пати Кампување Мини Нож За Лупење Keychain Тактички Спасување Опстанок Лов Отворено Опстанок Алатка
zoom_in

Преносен Џебен Нож Виткање Пати Кампување Мини Нож За Лупење Keychain Тактички Спасување Опстанок Лов Отворено Опстанок Алатка

DEN 127.00 146.40

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Сечилото материјал : 440 C
Рачка материјал : Алуминиум
Цврстина : 58 HRC
Вкупно lenght : 14.7 cm
Сечилото lenght : 6.2 cm
Сечилото ширина : 2.1 cm
Сечилото дебелина : 0.3 цм
Се справи со lenght : 9cm
Тип : Преклопен нож со нож
Површина : Titanize
Тежина : Околу 50g

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Мулти Нож
Број На Модел На:
HW1160-01
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Должина:
9CM
Тип:
Виткање Сечилото На Нож

Слична стока во категоријата..