• Ново
Barracuda Додатоци СИЛИКОНИ ПОДЛОГА НОСОТ КЛИП со Чување Хлор-доказ Удобно Лесни за Возрасни N31
zoom_in

Barracuda Додатоци СИЛИКОНИ ПОДЛОГА НОСОТ КЛИП со Чување Хлор-доказ Удобно Лесни за Возрасни N31

DEN 287.52

Износот
check Това е достапна


Anatomic дизајн следи профилот на носот Една големина одговара на повеќето : Лесни флексибилни anatomic најлон рамка одговара на обликот на носот мост и им овозможува на мулти големина монтирање. Висок квалитет најлон материјал за продолжен живот и притисок задржување Супер меки силиконски гумени влошки нудат максимална удобност Корисна за чување вклучени

Број На Модел На:
N31
is_customized:
no

Слична стока во категоријата..