• Намалена цена
  • Ново
20g Случаен Боја Отстранување на Влакна Крем Нема Лента Depilatory Топла Восок Филм Тврд Восок Бикини депилација Грав
zoom_in

20g Случаен Боја Отстранување на Влакна Крем Нема Лента Depilatory Топла Восок Филм Тврд Восок Бикини депилација Грав

DEN 37.00 47.04

Износот
check Това е достапна

Одличен за силна & парична казна влакната. - Содржи moisturising Какао Путер, одличен за сува кожа. - Голем фиксен ролери главата е идеален за нога шанса. - Обезбедува тенка, економски и хигиенски апликација. - Развиена за сите типови на кожа. - За отстранување на влакна на сите делови од телото. - Тоа е задолжително за отстранување на влакна. - Поради разликата на секоја серија, физички таму ќе биде малку надвор боја, не влијае на продажбата Како да го користите : - Треба да се одржи блок Восок во Восок Грејач - Чистење на кожата, сува вода, проверете ја насоката на растење на косата - Температура подобност тест. - Нанесете тенок слој од восок долж насоката на растење на косата. - По околу 20 секунди, користиме восокот се држи до почеток на крајот на восок. - Брзо се повлече до восок заедно насока на раст на косата - здравствена нега на коса отстранување-сајт со професионална грижа, за да го инхибираат растот на косата

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Состојка:
масло од кокос
Бренд Име:
MAANGE
Број На Модел На:
AY0165
Мирис:
Лаванда
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
20g

Слична стока во категоријата..