• Ново
Dscosmetic 3Pcs Мажите Брада Четка Комплет Наместен Свиња Наежвам Четка за Бричење дрво Брада Чешел Мустаќи Режа Машки Лицето Брада алатка
zoom_in

Dscosmetic 3Pcs Мажите Брада Четка Комплет Наместен Свиња Наежвам Четка за Бричење дрво Брада Чешел Мустаќи Режа Машки Лицето Брада алатка

DEN 1296.00

Износот
check Това е достапна


Dscosmetic 3 Pcs Мажите Брада Четка Комплет Наместен Свиња Наежвам Четка за Бричење дрво Брада Чешел Мустаќи Режа Машки Лицето Брада Claning Алатка
Функција : 1.Фирма свиња наежвам овозможува оваа четка за да се избалансираат tangles, брз влажни и брзо се суши. 2.Две-на чело sandawood чешел, погоден за чешла дебели или тенки брада, како и губење на Природните справи со сандаловина дрво е анти-Статички 3.Остри круг безбедност режа може да се користи за да се намали носот на коса и брада коса,веѓа коса,итн.со заоблени совети дизајн,оваа носот коса режа освои,т оштетување на кожата лесно 4.Комбинација на четка & чешел & режа може да се задоволат различните барања, слатка и практичен подарок. Пакет Листа : 1 * Брада Четка 1 * Брада Чешел со стп торба 1 * Брада Режа 1 * Чување Торба Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе нормално испратите објекти во рамките 7 daysonce вашата исплата е завршена, ако може да не ќе се изјасни во објект објект детали Превозот начин : во САД ќе користите E-пакет,ќе бидат потребни околу 7-25working дена Друга земја во Европа ,Канада ќе се користи Кина пост ,испорака околу треба 15-35 работни дена. Русија,Бразил и други блискиот исток ,Африка ќе трае долго време ,можеби повеќе од 60days. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Тип На Објект:
четка за бричење
Големина:
3 part
Бренд Име:
dscosmetic
Материјал:
Свиња Наежвам; сандаловина ; Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
dss0001

Слична стока во категоријата..