• Ново
Arashi Замена на Резервни Делови Пета Guard Прибор за Моторни Универзална Прилагодливи подложка за нозе Делови За ХОНДА За SUZUKI За BMW
zoom_in

Arashi Замена на Резервни Делови Пета Guard Прибор за Моторни Универзална Прилагодливи подложка за нозе Делови За ХОНДА За SUZUKI За BMW

DEN 959.52

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница
Карактеристики:
Бренд:Arashi
Име : Arashi Прилагодливи Rearsets Замена На Резервни Делови Пета Guard
100% Сосема Нов И Врвен Квалитет!
Материјал : Палка 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум
Боја : Црна,Златна,Сива
Пакет Се Вклучени:
1x Arashi Пета Guard
Забелешка: Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања ,
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот !

боја:
Темно Сива боја, 1PCS Пролет, 1PCS Црна Footpeg
Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
000cm
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Ширина:
000cm
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
Прилагодливи Подложка За Нозе Делови
Материјал Тип:
Палка 6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум
Објектот Должина:
000cm
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
боја:
Злато Црна, Сива
Состојба:
100% Сосема Нов
Fitment:
За Хонда За ЈАМАХА За SUZUKI За KAWASAKI

Слична стока во категоријата..