• Намалена цена
  • Ново
Топла Плус Големина долна Облека Секси 2017 Големи Гранде Taille Секси Фустан од чипка Babydoll Секси долна Облека се Види Преку Мрежа Nightgown Sleepwear
zoom_in

Топла Плус Големина долна Облека Секси 2017 Големи Гранде Taille Секси Фустан од чипка Babydoll Секси долна Облека се Види Преку Мрежа Nightgown Sleepwear

DEN 354.00 372.48

Износот
check Това е достапна


Производ : Жешка, Секси долна Облека Секси Фустан Материјал : Spandex + Чипка Боја : Како на Сликата Прикажани Големина : S/M/L/XL/XXl/XXXL/4 XL/5 XL/6 XL Употреба : Совршен подарок за дамите или вашите пријатели. Возрасна Група : Возрасни Фустан време : Посебен време со него Функција : Исклучително убава и секси Дизајн : Секси и удобно Миење : температура на водата под 40 степени страна, не се измијат, висат сува, се забранува белење. Пакет се Вклучени: 1 x Фустан Големина Биста Половината Колковите Ознака CM Инчен CM Инчен CM Инчен S 81-86 32-34 61-66 24-26 86-91 34-36 М 86-91 34-36 66-71 26-28 91-97 36-38 L 91-97 36-38 71-76 28-30 97-102 38-40 XL 97-102 38-40 76-81 30-32 102-107 40-42 2 XL 102-107 40-42 81-86 32-34 107-112 42-44 3 XL 107-112 42-44 86-91 34-36 112-117 44-46 4 XL 112-117 44-46 91-97 36-38 117-122 46-48 5 XL 117-122 46-48 97-102 38-40 122-127 48-50 6 XL 122-127 48-50 102-107 40-42 127-132 50-52
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Чипка,Полиестер
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Јака:
V Деколте
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
XCE018
Употреба:
еротски облека
боја:
Пинк/Red/Виолетова/Blackred
Возрасна Група:
Возрасни лица
фустан време:
Посебно време со него
Пакет:
1*Фустан

Слична стока во категоријата..