• Намалена цена
  • Ново
Држење Корекција Orthotics Држење Пенкалата Масажа на Телото Корсет Назад Прилагодувач Тело се Грижи 1Pcs Нови Корсет Назад Заграда
zoom_in

Држење Корекција Orthotics Држење Пенкалата Масажа на Телото Корсет Назад Прилагодувач Тело се Грижи 1Pcs Нови Корсет Назад Заграда

DEN 592.00 858.24

Износот
check Това е достапна


држење подготвуваат Функција : * Поддршка дизајн помага да се поправи лошата држење на телото на грбот и рамото * Повлекува рамо & назад кон правилна положба на телото * Овозможува нежна назад поддршка * Превенција на адолесценти вообичаено humpback Големина и Боја : S : Црна (Одговара за Половината 65cm-75см) M : Црна (Одговара за Половината 75см-85cm) L : Црна (Одговара за Половината 85cm-95cm) XL : Црна (Одговара за Половината 95cm-103cm) XXL : Црна (Одговара за Половината 104cm-115cm)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1x Подготвуваат Појас
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Големина:
L, M, S, XL, XXL
Бренд Име:
KSY
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
KSY331
Возраст:
Возрасни
Големина:
S & M & L & XL & XXL
Ефект:
држење пенкалата
боја:
Црна

Слична стока во категоријата..