• Намалена цена
  • Ново
Мажите се Подготвуваат Назад Појас Lumbar Поддршка Директно XXL Машки Женски Прилагодливи Магнетни Држење Пенкалата Корсет Назад Со 10PCS Магнети
zoom_in

Мажите се Подготвуваат Назад Појас Lumbar Поддршка Директно XXL Машки Женски Прилагодливи Магнетни Држење Пенкалата Корсет Назад Со 10PCS Магнети

DEN 561.00 812.64

Износот
check Това е достапна


Функција ви Помага поддршка, утеха & ублажување на болки & болки. Може да се discretely се носи под облеката Ремени прилагодливи за удобност Помогне да се повлече рамениците назад да издржи високи & седат директно Дише neoprene со памук поставата за удобност Направени со удобна памучна поставата и neoprene материјал Држење пенкалата помага : Подобрување на дишењето се Релаксираат мускулите Слагам Вратот и Главата се Смири 'Рбет & Lumbar регионот Поддршка со терапевтски магнети помага во олеснување на болки & усогласување на вашиот' рбет
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1x Подготвуваат Појас
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Големина:
L, M, S, XL, XXL
Бренд Име:
KSY
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
KSY002Black
Возраст:
Возрасни
Прилагодливи На Телото Назад Поддршка:
Назад Поддршка Пенкалата Се Подготвуваат
Рамо Бенд Појас:
Назад заграда
Целосно Прилагодливи за Корекција на Држење на телото :
Држење На Телото Назад Поддршка Пенкалата-Појас
Магнетна Терапија Држење На Телото:
Назад Рамо Пенкалата Поддршка Подготвуваат Појас
Држење Корсет Пенкалата:
Назад Поддршка Подготвуваат/Појас
Brauty & Здравствена заштита:
држење на телото пенкалата
Назад Поддршка ПОДГОТВУВААТ Појас/Вест:
држење пенкалата
Назад & Рамо Поддршка Подготвуваат Појас :
Назад & Рамо Поддршка Подготвуваат Појас Унисекс
Терапија Назад Поддршка Подготвуваат Појас:
Држење Рамо Пенкалата Прилагодливи
назад поддршка заграда:
Држење Корекција Прилагодливи Neoprene Lumbar Појас

Слична стока во категоријата..