• Намалена цена
  • Ново
Прилагодливи Дише Салата Спортски Нега Еден Рамо Поддршка Назад Подготвуваат Guard Рака Заврши Појас Бенд Црна Завој Топла Продажба
zoom_in

Прилагодливи Дише Салата Спортски Нега Еден Рамо Поддршка Назад Подготвуваат Guard Рака Заврши Појас Бенд Црна Завој Топла Продажба

DEN 170.00 212.16

Износот
check Това е достапна

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Нови Пристигна Прилагодливи Дише Салата Спортски Нега Еден Рамо Поддршка Назад Подготвуваат Guard Рака Заврши Појас Бенд Црна Завој Опис; 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Нуркање материјали Две-начин на вредноста, унисекс, големина и контролира Ергономски дизајн и лесен за да го носат Овој Рамо Поддршка е за Речиси секој Спорт и Спортски Активности Погоден за Sprains, Видови, Дислокација Рамо и Артритис, Болка Корисни каде целосна поддршка и заштита потребна е Идеален за Лекување и Превенција на Спортски Повреди Прилагодливи еластична еден рамо поддршка Големина : Како слики (Прилагодливи, една големина одговара на повеќето) Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Поддршка на Рака

Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Возрасни
Материјал:
нуркање материјали
Број На Модел На:
QJ0633

Слична стока во категоријата..