• Намалена цена
  • Ново
Возрасни спорт силен оклоп вест ски Возрасни назад поддршка мотоцикл заштитна опрема Крос-кантри заштитна облека велосипедизам оклоп
zoom_in

Возрасни спорт силен оклоп вест ски Возрасни назад поддршка мотоцикл заштитна опрема Крос-кантри заштитна облека велосипедизам оклоп

DEN 1669.00 2567.52

Износот
check Това е достапна


Возрасни спорт силен оклоп вест ски Возрасни назад поддршка мотоцикл заштитна опрема Крос-кантри заштитна облека велосипедизам оклоп ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте ги внимателно пред да го купат големина спецификации 1.Нашите производи се преку конкретната мерка големина. 2.Поради тоа што се мери од страна на рака, па грешка е 1-2 см е нормален феномен. 3.Ве молиме да донесе поблиски се погледне на големината на што треба, и да го направите вистинскиот избор. 4.Иако стоките се во возрасни стил, тинејџери, исто така може да ги користите според нивната висина. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи ви Благодариме за вашето разбирање и поддршка ви посакувам среќен шопинг

Големина:
L back length 57cm, M back length 52cm, S back length 47cm, XL back length 57cm
Број На Модел На:
R1602
Материјал:
ЈП пластични школка
Возраст:
Возрасни
Бренд Име:
jiajun

Слична стока во категоријата..