• Ново
AOLIKES Рамо Дише Заштита Еластичен Завој Рамо Поддржува Подготвуваат Рака Појас Спортски Превенција на Повреди Задниот Поддршка
zoom_in

AOLIKES Рамо Дише Заштита Еластичен Завој Рамо Поддржува Подготвуваат Рака Појас Спортски Превенција на Повреди Задниот Поддршка

DEN 507.84

Износот
check Това е достапна


AOLIKES Рамо Дише Заштита Еластичен Завој Рамо Поддржува Подготвуваат Рака Појас Спортски Превенција на Повреди Задниот Поддршка
Карактеристики :
Прилагодливи еластична еден рамо поддршка, една големина одговара на сите. Ефективна затоплување поддршка за лекување и превенција на повреди На рамото. Полесна тежина помага за ублажување на болката предизвикана од рамо повлекува или видови. Се ослободат од околу употребата повреди, видови и оштетените мускули, замрзнато рамо,добро за Артритисот и Ревматски Болки. Оваа единствена рамо поддршка е одлична за сите спортски активности и секојдневна употреба од страна на мажите и жените. Спецификации :
Материјали : OK (ок) текстил / каучук / најлон
Боја : Црна
слободни,погоден рамо ширина 36-51cm
Пакет се вклучени :
1 PCS Рамо Поддршка

боја:
Десно, Лево
Број На Модел На:
A-1697
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
ОК крпа / каучук / најлон
Возраст:
Возрасни

Слична стока во категоријата..