• Намалена цена
  • Ново
1 buc под Притисок прилагодливи спортски назад поддршка рамо заштита со guard унисекс отворено фитнес кошарка, бадминтон
zoom_in

1 buc под Притисок прилагодливи спортски назад поддршка рамо заштита со guard унисекс отворено фитнес кошарка, бадминтон

DEN 305.00 492.00

Износот
check Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКИ :
Овој производ сега може да се испраќаат за следење на следење на информации , ќе не следи претходно не следете ги информациите. Но цената е подобрен , се надевам дека можеме да се разбереме. И Ако купувате 2 компјутери , ние ќе им даде 10% попуст . (ако сте биле нашите вип клиенти,ве молиме контактирајте со мене,и ако цел повеќе ние ќе ви ги даде повеќе попуст.) Имајте на ум : нема машина за миење.не енергично месете !!! оваа цена е за 1 BUC, ако сакате 1 ПАР,треба ЦЕЛ 2 ПАРЧИЊА !!!
Овој објект немаат лого.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ.НИЕ ЌЕ ВИ ДАДЕ SPACIA ПОПУСТ КОГА ЌЕ ГО ПРОМЕНИТЕ РЕДОСЛЕДОТ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА. ЗА ИСПОРАКА : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. ЗА ГАРАНЦИЈА : 1. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Број На Модел На:
YD225
Возраст:
Возрасни
Материјал:
ОК ткаенина композитни СДР
Објектот:
Назад Поддршка
Тип На Објект:
мускулите мажите градите
Големина:
прилагодлив
боја:
како се покаже слика

Слична стока во категоријата..