• Намалена цена
  • Ново
Нови оригинални 109S085 100V 0.16 НА 12025 12CM axial фан
zoom_in

Нови оригинални 109S085 100V 0.16 НА 12025 12CM axial фан

DEN 561.00 623.52

Износот
check Това е достапна

Нови оригинални 109 S085 100 V 0.16 НА 12025 12 CM axial фан

Бренд Име:
Кул Ладно
моќност:
3W
Број На Модел На:
109S085
Линии:
2 линии
Примена:
На Графички Картички
Моќ Интерфејс:
USB
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
45CFM
Бучава:
30dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Фан Големина:
70*70*25

Слична стока во категоријата..