• Ново
8pcs Gdstime Добра Висока 140mm Силикони Подлога 14cm Заштитник Шок Апсорпција За 140x140mm DC Фан
zoom_in

8pcs Gdstime Добра Висока 140mm Силикони Подлога 14cm Заштитник Шок Апсорпција За 140x140mm DC Фан

DEN 503.52

Износот
check Това е достапна


Силиконски Подлога 140mm 14cm Заштитник Шок Апсорпција
Параметри :
Димензии : 140mm
Материјал : Силикон
Цел : се користи за 140mm вентилаторот за ладење
Пакетот вклучува : 8 компјутери / Многу
Ве молиме контактирајте не или посетете ја нашата продавница за повеќе големината и поевтина цена,ви благодариме

Број На Модел На:
GDT140MM-8P
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
is_customized:
Yes
Фан Големина:
14cm
боја:
Црна

Слична стока во категоријата..