• Намалена цена
  • Ново
1001-00 со вентилатор, Топлина радијатор AIO Термички Модул 1U ултра-тенок 1150 1155 радијатор 8017 вентилатор за ладење модул
zoom_in

1001-00 со вентилатор, Топлина радијатор AIO Термички Модул 1U ултра-тенок 1150 1155 радијатор 8017 вентилатор за ладење модул

DEN 1060.00 1152.00

Износот
check Това е достапна


*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Обичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 1001-00 со вентилатор, Топлина радијатор AIO Термички Модул 1 U ултра-тенок 1150 1155 радијатор 8017 вентилатор за ладење модул (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Примена:
RAM меморија
Број На Модел На:
1U ултра-тенок 1150 1155 радијатор 8017 вентилатор за ладење модул
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
1001-00 со вентилатор, Топлина радијатор AIO Термички Модул

Слична стока во категоријата..