• Намалена цена
  • Ново
бренд нови ДЕЛТА FFB0812EH ДЕЛТА 8025 12V 0.8 НА PWMPWM 8CM висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење
zoom_in

бренд нови ДЕЛТА FFB0812EH ДЕЛТА 8025 12V 0.8 НА PWMPWM 8CM висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

DEN 691.00 767.52

Износот
check Това е достапна


МОДЕЛ : FFB0812 EH
ФАН ГОЛЕМИНА : 80*80*25 MM
Напон : 12 V
Струја : 0.8 На
актуелната Тековна : 0.55 На
Ротирачка брзина : 5900 RPM
Имајќи тип : Двоен топка
интерфејс : 4 P и PWMmotherboard Speed контрола на Брзината тест

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај

Слична стока во категоријата..