• Намалена цена
  • Ново
HOLYTIME ЗА DELL 15R 3521 5521 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS470805CL0T целосно тест
zoom_in

HOLYTIME ЗА DELL 15R 3521 5521 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS470805CL0T целосно тест

DEN 337.00 359.04

Износот
check Това е достапна


ЗА DELL 15 R 3521 5521 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS470805 CL0 T 100% целосно тест
Детали За Производот
Услов : се Сосема нови и оригинални
Применлив Модел : За Dell Inspiron 15 3521 5521 лаптоп
Набавувач : За FCN
Дел Број : DFS470805 CL0 T
Струја : 3 пина
Гаранција : 45 дена
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Производот Се Покаже
Мојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве Молиме
Превозот начин и време
1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
2) Во принцип, ние изберете E-пакет да брод предмети во САД(7-12 работни дена) и кина пост воздух mail(15-30 работни денови) на други земји.
3) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
Замена/Exchange/Наплата
1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.
2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.
Гаранција
1) гарантниот период е 45 дена од денот кога ние испорака на содржина и тој мора да биде под нормална.
2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака.
3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас.
Повратни информации
1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект.

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
DFS470805CL0T
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD&INTEL
Бучава:
no
Фан Големина:
2.0 инчен
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HOLYTIME
Гарантен период:
45 дена
Реновирана:
no
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..