• Намалена цена
  • Ново
Нови Оригинални Nidec GW10C12MS1BA-57Z32 12V 0.12 дијаметар 10.3 cm за фрижидер вентилаторот за ладење
zoom_in

Нови Оригинални Nidec GW10C12MS1BA-57Z32 12V 0.12 дијаметар 10.3 cm за фрижидер вентилаторот за ладење

DEN 1512.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


Нови Оригинални Nidec GW10 C12 MS1 BA-57 Z32 12 V 0.12 дијаметар 10.3 cm за фрижидер вентилаторот за ладење

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
GW10C12MS1BA-57Z32
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
nidec
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Пакет:
No
моќност:
1.56 W
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
4PIN
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
25dBA
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Фан Големина:
10

Слична стока во категоријата..