• Намалена цена
  • Ново
Брз Слободен Брод 12V 0.33 лифт 1.2 M 3pin приклучок со мери разбира линија Компјутер 12v brushless dc пумпи за вода coolling
zoom_in

Брз Слободен Брод 12V 0.33 лифт 1.2 M 3pin приклучок со мери разбира линија Компјутер 12v brushless dc пумпи за вода coolling

DEN 662.00 720.00

Износот
check Това е достапна


*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод 12 V 0.33 лифт 1.2 M 3pin приклучок со мери разбира линија Компјутер 12v brushless dc пумпи за вода coolling (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Влезот 13.5 mm поради голем дијаметар на цевка, ние се подготват заеднички) извоз 9.5 mm 3pinplug, брзина линија должина 0.6 m
12 V 0.33 лифт е 1.2 m
Дијаметар 5cm, должина 7cm
Brushless мотор, на магнетни изолација диск
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
Компјутер 12v brushless dc пумпи
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
вода за ладење
Фан Големина:
Компјутер 12v brushless dc пумпи
Heatsink Материјал:
Компјутер 12v brushless dc пумпи

Слична стока во категоријата..