• Намалена цена
  • Ново
Стариот Ахат во Тибет Кристал Пол Мажи Накит Кинески Стил Будистички Старател Гроздобер Додатоци рачно изработени Исклучителна Хривнија
zoom_in

Стариот Ахат во Тибет Кристал Пол Мажи Накит Кинески Стил Будистички Старател Гроздобер Додатоци рачно изработени Исклучителна Хривнија

DEN 3341.00 5760.00

Износот
check Това е достапна


Природни Црвени Бисер Камен Тибетската Ахат Хривнија Црвено Нараквици & Алки машки Накит Популарни Хривнија Водни Ахат Калцедон
Стариот Ахат во Тибет Кристал Пол Мажи Накит Кинески Стил Будистички Старател Гроздобер Додатоци рачно изработени Исклучителна Хривнија Стариот Ахат во Тибет Кристал Пол Мажи Накит Кинески Стил Будистички Старател Гроздобер Додатоци рачно изработени Исклучителна Хривнија Производ материјал : Природни ахат Хривнија внатрешен дијаметар : околу 6.5 СМ Хривнија обем : за 21.5 CM бисер дијаметар : 1.4 СМ-2,2 СМ Квалитет : Природни Одделение Земја на потекло : Бразил Тежина : 70-110g Подарок : Накит, чанти материјал на овој производ е природен минерал, таму ќе биде боја, памук, мраз попуштат, јама и ситни мелење Mishap, еден монистра големина ќе се некои разлики, ве молиме да не им пречи, бидејќи светот не е совршен кристал.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
is_customized:
No
Бренд Име:
yumten
Дијаметар:
21mm
Број На Модел На:
B114
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Ахат
Повод:
Годишнина
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Мажи
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Сертификат Број:
154184858
Стил:
Класичен
Стил:
Романтични

Слична стока во категоријата..