• Намалена цена
  • Ново
Вистинска Светлина Сина Природни Мачка Очи Камен Алка Хривнија Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот
zoom_in

Вистинска Светлина Сина Природни Мачка Очи Камен Алка Хривнија Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

DEN 291.00 415.68

Износот
check Това е достапна

Вистинска Светлина Сина Боја Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

Гем Боја:
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BT012
Бренд Име:
STKMSRJEWELRY
Метали Тип:
Никој
Се Променливи Во Големина:
No
Certificate Type:
CNAS
Дијаметар:
54mm-64mm
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
опал

Слична стока во категоријата..