• Ново
черепот печатење винил кожата налепница за ps4 про конзола контролер decal маска
zoom_in

черепот печатење винил кожата налепница за ps4 про конзола контролер decal маска

DEN 171.84

Износот
check Това е достапна

Опис на Производот instrution 1. Лесна Инсталација. 2. Највисок Квалитет на Винил, отстранлив лепило поддржани. 3. Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци. 4. Ќе не Нула, Слабее или Кора. Штити од Нечистотија и Вода. 5. Прецизно Сечење, Пристап до Прекинувачи, Копчиња, Faders и Копчиња. Повратни информации Политика, ве Молиме оставете ги вашите 5 ѕвезда позитивни повратни информации кога вашиот објект примаат и ние ќе го прават истото. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации. Сигурни сме дека ќе ви се задоволни со тоа и не сакаме да се добие лоша повратни информации. Прашањето Било какви прашања обратете ни се по trademanager порака или e-mail. Контактирајте со нас ако вашиот објект беше скршен или надвор од пристигнат на време.Ние ќе го решат вашиот проблем. Превозот Ние брод на објектот во рок од 3-5 работен ден по целосната уплата. Во недела и празници не се вклучени. Да се САД и Русија,ние примени e-Пакет да се испорача.Нормално е 10~21 дена. (Празници не се вклучени) За глобалната превозот,ние се применуваат Кина Пост Воздух Mail да го испорача. Тоа нормално се зема 20-45 работни дена.(Празници не се вклучени) Сепак, предмети испратени до некои земји може да се заглавени во царината за подолг период. Затоа, за некои земји, на пр. во Италија, Франција, Шпанија, Германија, Аргентина и Бразил, ве молиме овозможи објект век време да се продолжи.Espectially Бразил,тоа трае повеќе од 60 дена да пристигнат. Ако ви треба изразат начин,ве молиме контактирајте со нас откако ќе поставите цел и пред да плаќаат,ние ќе ви обезбедиме изразат начин на превозот и превозот цена. Да се забрза поштенски време, ние нормално не reconfirm на поштенска адреса. Ние ќе го испрати предметот на вашата регистрирана адреса. Вие сте одговорни за какви било дополнителни ре-превозот и ракувањето трошоци поврзани со давање на погрешна превозот адреса.

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Со USB:
No
со bluetooth:
No
SONY Модел:
PlayStation4
Број На Модел На:
TN-P4Pro-0147

Слична стока во категоријата..