• Ново
Нова Мода Шема од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато Боја pendant и earring комплети За Жени трговија на Големо SGGICTBD
zoom_in

Нова Мода Шема од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато Боја pendant и earring комплети За Жени трговија на Големо SGGICTBD

DEN 207.84

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!!!
Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачот плаќа само за даноци, ние плаќаат за превозот надомест)
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
We Chat / Whats App : 0086 13434343725
Имаме Три продавници за сега :
Превозот :
1.Понекогаш тоа може да потрае до 40-60 дена (Бразил 90 дена) за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail поради испорака состојба, ако не можат да чекаат, ве молиме изберете експрес испорака, ви благодариме.
2.Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, нормално, ние ќе ги прогласи како Подарок или Примерок со мала вредност
3.Експрес shippings барање искуство во прилагодено царинење; особено за данок прашање
(КУПУВАЧОТ МОРА ДА ПЛАЌААТ ЗА ДАНОЦИ)
.Ве молиме обрнете внимание на ова пред избор.(исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не припаѓа на ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач ОБЛАСТ или треба да се плаќаат дополнително)

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
SGGICTBD
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
pendant + Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Jeepsoon

Слична стока во категоријата..