• Намалена цена
  • Ново
Жешка! Нови модата Жените змеј pendant Обетки поставите AA1545
zoom_in

Жешка! Нови модата Жените змеј pendant Обетки поставите AA1545

DEN 705.00 1282.08

Износот
check Това е достапна

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Камен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Бренд Име:
JINHONGBO
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MM
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade

Слична стока во категоријата..