• Намалена цена
  • Ново
GODKI Познатиот Бренд Круна Лист Остава Жените Свадба Црвено Кубни Циркони Изјава Ѓердан Earring Алка Прстен Накит Сет
zoom_in

GODKI Познатиот Бренд Круна Лист Остава Жените Свадба Црвено Кубни Циркони Изјава Ѓердан Earring Алка Прстен Накит Сет

DEN 5590.00 6143.04

Износот
check Това е достапна


100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 5 Години
Стил : Високо Квалитетен Моден Накит Накит Сет
Pakcage листа
1 пар earring ;1pc ѓердан;1pc прстен;1pc закачам
Материјал : 100% ААА Кубни Циркони Дијамант
Облечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / Свадбата
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Себе
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
100% 18 K Злато/Бело Злато Позлатен Свадба Накит во Собата За Жените ААА CZ Имитација Дијамант Ангажман Накит Сет

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
M00063W2W0C-1578
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GODKI
is_customized:
Yes
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Прстен Алка Earring

Слична стока во категоријата..