• Намалена цена
  • Ново
Моден Италија Дубаи Црвено Жолта Роза Pendant Ѓердан Обетки Прстен Луксузни Жените Кристал Накит Сетови Елегантен Свадба Додатоци
zoom_in

Моден Италија Дубаи Црвено Жолта Роза Pendant Ѓердан Обетки Прстен Луксузни Жените Кристал Накит Сетови Елегантен Свадба Додатоци

DEN 586.00 1247.04

Износот
check Това е достапна


1233033571300171 Топла дизајн US $ 29.98 /set US $ 29.98 /set US $ 27.98 /set US $ 29.98 /set US $ 27.98 /set US $ 29.98 /set
Трговија на големо и на мало
Моден Италија Дубаи Црвено Жолта Роза Pendant Ѓердан Обетки Прстен Луксузни Жените Кристал Накит Сетови Елегантен Свадба Додатоци
CZ Mothes Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
1. производ детали
CZ Мајки Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
CZ Mothe Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
CZ Мајки Gif
CZ Мајки Подарок~трговија на Големо 2016 Година Carms накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
CZ Мајки Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
CZ Мајки Gi
CZ Мајки Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит s
CZ другите Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит
2.Задоволни Пакување, испорака, По услуга
CZ Мајки Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет
1233033571300170 Нови производи на полиците US $ 27.98 /set US $ 24.98 /set US $ 25.98 /set US $ 29.98 /set US $ 25.98 /set US $ 29.98 /set

Прстен Големина:
Променливи во големина
Должина:
45cm
Бренд Име:
Liffly
Метали Тип:
бакарни легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Унисекс,љубители'
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан, алка, прстен, обетки
Обликотшема:
Цвет
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
18k злато позлатен
квалитет:
добар квалитет накит
дизајн:
моден дубаи дизајн на накит
украс:
Кристал, Кристал
Гаранција:
20 до 24 месеци
Стил:
дубаи накит сетови
обложено:
вакуум позлатен од три пати
превозот:
Бесплатен превозот од CPAM
Пакување:
opp вреќа +хартија картичка

Слична стока во категоријата..