• Намалена цена
  • Ново
Сончево Накит, Трендовски Голема Ѕвезда Накит Сетови Клип Обетки Pendant Ѓердан За Жени, Девојки За Партија Изјава Мода Накит
zoom_in

Сончево Накит, Трендовски Голема Ѕвезда Накит Сетови Клип Обетки Pendant Ѓердан За Жени, Девојки За Партија Изјава Мода Накит

DEN 240.00 470.40

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки pendant ѓердан
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
SY-A8126
Стил:
Тренди
Бренд Име:
sny
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија Свадба Годишнината Секојдневно Носат Подарок
Продажбата на режимот:
трговија на големо и мало

Слична стока во категоријата..