• Намалена цена
  • Ново
ПОВТОРНО Имитација Бисер И Сребрена Боја Кристал Крилјата На Агол Chokers На Вратот За Девојки Ѓердан Обетки Накит Сетови Подарок
zoom_in

ПОВТОРНО Имитација Бисер И Сребрена Боја Кристал Крилјата На Агол Chokers На Вратот За Девојки Ѓердан Обетки Накит Сетови Подарок

DEN 121.00 135.84

Износот
check Това е достапна


Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Должина:
cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LZ
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Стил:
Чешка
Бренд Име:
Recordar Espacio
Обликотшема:
Геометриски
Тежина:
40g
Пол:
жена
Место на Потекло:
zhengjiang кина(копно)
Бои:
Злато и Сребро.
modle број:
СР 1131
ѓердан големина:
40*2.1 cm

Слична стока во категоријата..