• Ново
2017 НОВИ Црна Скршен Камен Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки Прстен Хривнија За Жени Уникатен Boho Позлатен Сребрен
zoom_in

2017 НОВИ Црна Скршен Камен Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки Прстен Хривнија За Жени Уникатен Boho Позлатен Сребрен

DEN 219.84

Износот
check Това е достапна


Име : Накит Сетови Материјал : Алуминиум во Главниот Камен : Смола Боја : Сребрена Боја Синџир Должина : 40cm + 5cm Продолжен Синџири Количина : 1 Set = Ѓердан + Обетки + Прстен (Можете да одберете прстен големина) Функција : Едноставна Убавина и Елегантен Костум за Сите Различна Боја на Кожата Прават Кожата да Изгледа Повеќе Светла Нов Моден Стил Дизајн,Направи Што Повеќе Посебно Погоден за Свадба,забава, Годишнина или Секојдневниот Живот. Направи што повеќе шармантен. Најдобар подарок за девојка,за мајка ти, за блиски пријатели, за себе! Напомена : Боја може да биде малку различни, поради различни екран и различни екранот,ве молиме да се разбере.
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние запишете ниска вредност или да ни кажете на Декларираната вредност.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Метална боја:
7, 8, 9
Бренд Име:
JQUEEN
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
LY21
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
накит поставите божиќ подарок
style2:
африкански монистра накит поставите индискиот накит

Слична стока во категоријата..