• Ново
Жен Tomomi Жешка Мода Трендовски Цинк Легура Растенијата Живот Дрво Ѓердан Ѓердан/капка Обетки Накит Сетови на Големо За Жени
zoom_in

Жен Tomomi Жешка Мода Трендовски Цинк Легура Растенијата Живот Дрво Ѓердан Ѓердан/капка Обетки Накит Сетови на Големо За Жени

DEN 57.60

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
1. Добиете забава на почетната страница во нашата продавница. 2. Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето. (ако сакате да се одржи еден цел за многу предмети, ве молиме изберете вашиот омилен предмет, превозот метод и квантитетот, а потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копче) 3. Пополнете во вашиот превозот адреса, име и презиме, телефон, и да се плати за нарачката. 4. Ако треба да одберете да ја купите превозот начин да го испратите вашиот пакет,вие само треба да нарачате еден од производот товар, сите други производи ќе биде бесплатен превозот. 5. Чекање за стоки и пишување повратни информации. 6. Ако вашата цел повеќе од $150, ние ќе ги пренесе за вас од страна на EMS или DHL слободно. Ако вашата нарачка помалку од $150, ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако сакате да се достави од страна на бизнис експрес Легура накит не бара многу скапи за одржување на вода за одржување . Толку долго, како да се избегне киселина и метал и влажна средина на тоа. Влажна средина вклучува : капење, перење лицето, многу потење. Ве молиме да се исуши Пред складирање. се става во запечатено накит кутија или запечатени opp вреќа. Тоа е најдобро да се стави desiccant во кутија за накит или opp вреќа.

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Број На Модел На:
ZH011
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ЖЕН TOMOMI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир должина:
30cm + 5cm продолжување на синџирот

Слична стока во категоријата..