• Намалена цена
  • Ново
200pc Кралска Сина Organza Drawstring Пошта Накит Партија Свадба Корист Подарок Торба 7x9cm 10x15cm 15x20cm 20x30cm L0223
zoom_in

200pc Кралска Сина Organza Drawstring Пошта Накит Партија Свадба Корист Подарок Торба 7x9cm 10x15cm 15x20cm 20x30cm L0223

DEN 779.00 949.92

Износот
check Това е достапна


КОЛИЧИНИ : 200pcs
боја : Види слика
големина: ве молиме изберете
МАТЕРИЈАЛ: Organza
ГОЛЕМИНА : 7x9cm
ГОЛЕМИНА : 10x15cm
ГОЛЕМИНА : 15x20cm
ГОЛЕМИНА : 20x30cm
(1mm=0.0394 инчен или 1inch=25.4 mm)
Плаќање
A : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Големина:
7x9cm, 10x15cm, 15x20cm, 20x30cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
LZsilver
Објектот Дијаметар:
7cm
Производ Карактеристики:
Полна Боја
Објектот Ширина:
7cm
Материјал:
Најлон
Објектот Висина:
0.01cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
9cm
Број На Модел На:
7x9cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта

Слична стока во категоријата..