• Намалена цена
  • Ново
(50 компјутери/многу)Оксфорд Drawstring Торба трговија на Големо Накит/Подарок/Складирање/Чевли/Travel/Свадбена/Божиќ Водоотпорен Drawstring Кеси Торбичка
zoom_in

(50 компјутери/многу)Оксфорд Drawstring Торба трговија на Големо Накит/Подарок/Складирање/Чевли/Travel/Свадбена/Божиќ Водоотпорен Drawstring Кеси Торбичка

DEN 1028.00 1028.16

Износот
check Това е достапна


150 D шифрирана Оксфорд ткаенина Со мала Тежина , погоден за носене и водоотпорен карактеристики Погоден за Патување и дома складирање, исто така Може да го користите како подарок пакет Било која големина може да се прилагоди Еден pice може да се печати лого на Примерокот Вистински Шут
Кориснички Детали !!! Abaout печати : 1. екран печати може да печатите 1 или 2 бои едноставни лого. MOQ само над 1 pice; верзија чини $5 за секоја логото, и јас може да го даде u бесплатна верзија на трошоците за вашата нарачка гранд вкупно над 100pices за 1 лого. 2. срцето на трансфер
За Бојата на Чантата : Можете да изберете било која боја на оваа картичка( 15 бои за 63 D ) / големина . Можете да изберете било која боја на оваа карта ( 18 бои за 150 D ) / големина . Јаже одберете : ако не изберете , ќе се користат соодветно !!!
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од
7days, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е сноси купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични
причината за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Големина:
10x13cm, 13x18cm, 15x20cm, other
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
Oxford1001
Објектот Висина:
13cm
Производ Карактеристики:
Водоотпорен
Објектот Ширина:
10cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Ткаенини
Ткаенини:
Oxford
боја:
Обичај
Големина:
7x9cm/10x13cm/15x20cm/Custom
логото:
Обичај

Слична стока во категоријата..