• Намалена цена
  • Ново
1PC Акрилик Пенкало, Молив Исчистите Екранот Носителот Стојат
zoom_in

1PC Акрилик Пенкало, Молив Исчистите Екранот Носителот Стојат

DEN 71.00 83.04

Износот
check Това е достапна

Погоден за дома или продавница екранот употреба практичен и убав производ во Боја : Јасно Вкупна висина : 2.7 cm База големина : 12.7 cm x 3cm х 0.5 cm Количина : 1pc 1 x Акрилик Екранот Носителот

Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
екранот носителот
Објектот Тежина:
16g
Производ Карактеристики:
екранот носителот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слична стока во категоријата..