• Ново
Плоштад 3D Лебдат Рамка Сенка Кутија Слика Рамка Накит Стојат Екранот Hypoxia Заштита Ѓердан Прстен Складирање Кутија SYT9378
zoom_in

Плоштад 3D Лебдат Рамка Сенка Кутија Слика Рамка Накит Стојат Екранот Hypoxia Заштита Ѓердан Прстен Складирање Кутија SYT9378

DEN 122.88

Износот
check Това е достапна


Опис * Состојба : 100% сосема нов. * Еве како работи : Едноставно отворете го рамка и да се стави на вашиот посебен дел на кристално јасна филм. Тесна рамка и обезбедување на вашето посебен дел. Тоа е толку едноставно и лесно. Слободен стои рамка е совршен за секој колектор, како може да се прикаже речиси ништо - Антиквитети, Накит, Часовници, Ножеви, Минерали, Монети (во капсули), Војна Медали, Heirlooms - што ќе се соберат, Ова нуди решение за вас! Тие може да се користат дома, на работа, или покажување производи на вашиот бизнис. Многу организации или компании, исто така, употреба на рамки за презентирање на посебни компанија или воена награди, монети, медали, или подароци * Боја : Црна,Бела * Материјал : Пластични, ПЕТ мембрана. * Пакет : 1 Кутија+Полица ( други додатоци не се вклучени ). Ве молиме внимание : Поради рачни мерења на локации , може да има отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере. * За боја : Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.
Фотографии Листа
Најпопуларниот
Рок на услугите

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Производ Карактеристики:
Складирање
Објектот Дијаметар:
7cm
Број На Модел На:
SYT9378
Материјал:
Пластични
Објектот Тежина:
150g
Објектот Должина:
7cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Ширина:
7cm

Слична стока во категоријата..