• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо 8x10CM Gourd Сомот Торба 500pcs/многу Божиќ Подарок Перница Накит Складирање Торбичка Drawstring Пошта Прифати да ги Прилагодите на ЛОГОТО
zoom_in

Трговија на големо 8x10CM Gourd Сомот Торба 500pcs/многу Божиќ Подарок Перница Накит Складирање Торбичка Drawstring Пошта Прифати да ги Прилагодите на ЛОГОТО

DEN 4104.00 4320.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте На HANTI Продавница
Трговија на големо 8x10 CM Gourd Сомот Торба 500pcs/многу Божиќ Подарок Перница Накит Складирање Торбичка Drawstring Пошта Прифати да ги Прилагодите на ЛОГОТО
Драг пријател,ако сакате да се прилагоди логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 100pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
5. Бидејќи печатење е направена од рачно производство ,па тоа не може да биде 100% совршен за сите ,се надевам, ќе може да се разбере ова .
Со Низа drawstring, лесен за употреба.
Smart дизајн изгледа повеќе убавина и врвот одделение.
Совршен за вас да се одржи свадба бонбони, чоколада, накит, зачин, сушени цвет, украс,мали играчки , сапун итн. Тип : Подарок Накит Пакување Торба
Материјал : Кадифе Gourd Торба
Боја : 5 Бои (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 10cm(H) x8 cm(W)/3.93" x 3.14" (Прибл.) Торба направени од рачно производство ,големината грешка 0.3 цм е нормално .
Количина : 100 Pcs (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.)
Пакет се Вклучени : 1 пакет=500 Pcs Ќе Добие 5 пакети на Сомот Gourd Подарок Торба

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
8cm
Број На Модел На:
8x10cm
Бренд Име:
KoMee
Објектот Ширина:
8cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал:
Сомот
Производ Карактеристики:
сомот торба
Големина на:
8x10cm
боја:
Можете Да Го Изберете Боја
Материјал:
Сомот embalagem став doce став casamento saco presente
Употреба:
Одговара Накит Монистра Чај Корист Подарок Бонбони Слатки Подароци Сапун Пакување
Стил:
Сомот Пошта Фабрика Прилагодено Печатење Прилагодите
Продажба:
Прифати Продажба На Мало Трговија На Големо Капка Превозот Фабрика Цена Евтини Продажба Оркестарот
Сомот Торба За Повод:
Промоција Домаќинство Божиќ Супермаркет Роденден, Свадба Партија Перики
За Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина Боја Логото Печатење Примерок Шминка За Завиткување

Слична стока во категоријата..