• Намалена цена
  • Ново
Semiprecious камен накит,трговија на големо скапоцен камен Spicemen Црниот Турмалин Pendant,65x26x15mm,29.7 g
zoom_in

Semiprecious камен накит,трговија на големо скапоцен камен Spicemen Црниот Турмалин Pendant,65x26x15mm,29.7 g

DEN 2732.00 2875.20

Износот
check Това е достапна


Semiprecious камен накит,трговија на големо скапоцен камен Spicemen Црниот Турмалин Pendant,65x26x15mm,29.7 g
Добредојдовте на Mygemgarden.
Имаме години работно искуство во скапоцен камен трговија. Наша специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Ако имате некое прашање во врска со вашата нарачка по добивањето тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
• Може да се врати ставки не сте задоволни со, во рок од 15 дена. Вие плаќате враќање поштарина за тоа. Ние би сакале да им понуди "пари гаранција за враќање" на нашата стока, онолку долго колку што може да ни покаже што е проблемот со вашата нарачка.
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/UPS/DHL) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината. И рефус.
Гаранција
Ние гарантираме за нашите производи да биде точно како што е опишано во листата. Ве молиме ни e-mail, ако вашата цел не е точно.
ГЛАСАЧКО место. Ние нудиме бесплатно дупчење во мала количина

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
29.7g
Објектот Ширина:
2.6cm
Производ Карактеристики:
Моден
Број На Модел На:
2416
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
2.6cm
Бренд Име:
Б&F
Објектот Должина:
6.5cm
Материјал:
Турмалин

Слична стока во категоријата..