• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо w336 3D 18mm 40mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Меѓусебно Накит Жените accessorie
zoom_in

Трговија на големо w336 3D 18mm 40mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Меѓусебно Накит Жените accessorie

DEN 60.00 72.00

Износот
check Това е достапна


18mm 40mm метал копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2cm
Производ Карактеристики:
18mm20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
7g
Број На Модел На:
18mm20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..