• Намалена цена
  • Ново
18-26inch Панк Сребрена Боја Јаже Пресврт Ѓердан Синџири Гроздобер Нерѓосувачки Челик Хексагонална Синџир Shellhard Мажите Накит DIY Одлуки
zoom_in

18-26inch Панк Сребрена Боја Јаже Пресврт Ѓердан Синџири Гроздобер Нерѓосувачки Челик Хексагонална Синџир Shellhard Мажите Накит DIY Одлуки

DEN 62.00 96.00

Износот
check Това е достапна


C-JA0000037
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребро, како слика покажува
8 Styles за вашиот избор
Стил
Ширина(mm)
Должина
#1
2, 3, 4
18inch,
19inch,
20inch,
21inch,
22inch,
24inch,
26inch #2 4,5,6,9
#3 3,4,5,6,7
#4 3,4,5,6
#5 2,3,4,5,6
#6 2,3,4,5
#7 2
#8 2,3
Пакет се вклучени :
1pc x мажите не ' рѓосувачки челик синџир
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Големина:
4mm, 5mm, 6mm, 9mm
Бренд Име:
Shellhard
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
синџир
Број На Модел На:
Мажите синџир од не ' рѓосувачки челик пресврт,
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..