• Ново
Б&F Врежан Природен Камен Nephrite Jade Со Циркони Фунта 925 Сребрен Џемпер синџир мозаик Лето Стил Долго Pendant Накит
zoom_in

Б&F Врежан Природен Камен Nephrite Jade Со Циркони Фунта 925 Сребрен Џемпер синџир мозаик Лето Стил Долго Pendant Накит

DEN 4224.00

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Убава џек !
Б&F Врежан Природен Камен Nephrite Jade Со Циркони Фунта 925 Сребрен Џемпер синџир мозаик Лето Стил Долго Pendant Накит
Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
083
Бренд Име:
Б&F
Објектот Дијаметар:
5.4cm
Производ Карактеристики:
врежан Џемпер синџир
Објектот Должина:
4.7cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Тежина:
62.10g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
1.2cm
Материјал:
Nephrite Jade Со Сребро 925
is_customized:
Yes
Стил:
лето styel
боја:
Зелена
празник:
роденден

Слична стока во категоријата..