• Намалена цена
  • Ново
5 Групи Мода Сребрен Тон Круг Магнетски Затворач Конектор Крајот Капи Дупка 1.5 mm Ѓердан Хривнија Изработка на Накит
zoom_in

5 Групи Мода Сребрен Тон Круг Магнетски Затворач Конектор Крајот Капи Дупка 1.5 mm Ѓердан Хривнија Изработка на Накит

DEN 163.00 191.52

Износот
check Това е достапна

5 Групи Мода Сребрен Тон Круг Магнетски Затворач Конектор Крајот Капи Дупка 1.5 mm Ѓердан Хривнија Изработка на Накит Количина : 5 Поставува Боја : Сребро на Ѕвонење ( не сребро позлатен) Материјал : Алуминиум Објект Состојба : 100% Сосема Нов Дупка Големина : 1.5 mm ( одговара 5mm круг кожа мозок ) Надворешниот Големина : големина : 20*6mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Бренд Име:
LEZAM
Број На Модел На:
CK233
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0.6g
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.5 mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
магнетски затворач:
конектор

Слична стока во категоријата..