• Намалена цена
  • Ново
Тибетската Сребро Поврзување Прстени, Овална, Антички Сребрен, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, 13.5x11x3mm, Дупка: 10.5x8mm
zoom_in

Тибетската Сребро Поврзување Прстени, Овална, Антички Сребрен, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, 13.5x11x3mm, Дупка: 10.5x8mm

DEN 1241.00 1909.44

Износот
check Това е достапна


Тибетската Сребро Поврзување Прстени, Овална, Антички Сребрен
Големина : за 13.5 mm долга, 11mm широк, дебелина 3мм, дупка : 10.5x8mm, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни.
Сакаше за неговата достапност и скапоцени-метал изглед, тибетската стил линкови се ефективни алтернативи на скапоцени метали. Разновиден накит-правење на понуда за обетки, ѓердани, нараквица, ремени и домашна декорација. Ви даде чувство на античките.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
LF10962Y
Објектот Тежина:
465g
Производ Карактеристики:
овална
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
овална
единица:
500pc
Материјал:
Легура

Слична стока во категоријата..