• Намалена цена
  • Ново
Тибетската Стил Легура Закачалка Линкови, Колона Кауција Монистра, Антички Сребрен, 10x7mm, Дупка: 1.5 mm и 5mm
zoom_in

Тибетската Стил Легура Закачалка Линкови, Колона Кауција Монистра, Антички Сребрен, 10x7mm, Дупка: 1.5 mm и 5mm

DEN 355.00 506.88

Износот
check Това е достапна


Тибетската Стил Легура Закачалка Линкови, Колона Кауција Монистра, Антички Сребрен
Големина : за 7mm широк, 10мм долго, дупка : 1.5 mm и 5мм.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
TIBE-E028-01AS
Објектот Тежина:
172g
Производ Карактеристики:
Колона
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Обликот:
Колона
Употреба:
Закачалки
единица:
300pc
Материјал:
Легура

Слична стока во категоријата..