• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо w290 Горила 3D 18mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените Модни додатоци
zoom_in

Трговија на големо w290 Горила 3D 18mm кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените Модни додатоци

DEN 180.00 216.00

Износот
check Това е достапна


18mm 20mm метал snap копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2inch
Производ Карактеристики:
18mm20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Должина:
2inch
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
18mm 20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..