• Ново
Трговија на големо метал Кристал snap Копчиња w253 цвеќиња Diy Накит одговара 18mm Snap копчето Ѓердани/Нараквици за жени
zoom_in

Трговија на големо метал Кристал snap Копчиња w253 цвеќиња Diy Накит одговара 18mm Snap копчето Ѓердани/Нараквици за жени

DEN 384.00

Износот
check Това е достапна


18mm 20mm метал копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2cm
Производ Карактеристики:
18mm20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
18mm20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..